Witaj! Logowanie Rejestracja


Aetherstorm - Podstawowe informacje
#1
Żarówka 
Aetherstorm to system postapokaliptyczny w realiach fantasy, w którym gracze wcielają się w role ocalałych z apokalipsy. Wiele dekad po zagładzie na nowo odkrywają świat, jednak całkiem inny niż znali do tej pory.

Wolność:
Gracze nie są skrępowani klasami, mogą dowolnie tworzyć swoje postacie. Wybrana na początku gry rola jest tylko wskazówką - swoistym zestawem startowym. 

Elastyczność:
Mechanika zakłada że wiele aspektów postaci buduje się talentami, dzięki temu barbarzyńca może być obyty w sztuce savoir vivre oraz być biegłym czytelnikiem, a wszystko to bez wydawania doświadczenia na zbędne umiejętności. Gracze mogą tworzyć postacie takie jak chcą, od czułych barbarzyńców przez wojowników z dozą magii, aż po lewitujących czarnoksiężników.

Niepospolitość:
Przedstawiona wizja świata jest jest nietypowa, zapewnia dodatkową zabawę konwencją.

i jeszcze jedno...

Otwartość:
System wraz z mechaniką zostanie opublikowany za darmo i umożliwi każdemu branie udziału w tworzeniu tego świata, rozwijania go i dodawanie czegoś od siebie. Premiera systemu to tylko początek naszej wspólnej przygody, która będzie obejmować nie tylko prowadzone na bieżąco poprawki, ale także inne utwory zależne.

==================================================

Na chwilę obecną system jest w fazie końcowej. Mechanika jest w pełni funkcjonalna, prowadzone przy niej prace są kierowane głównie na balans rozgrywki. Poszczególne elementy podręcznika są redagowane i poddawane korekcie, a planowana premiera systemu już w lutym. Format w jakim chcemy początkowo wydać system sprawia że możliwe są stałe prace nad nim, oraz ciągłe modyfikowanie podręcznika i wprowadzanie zmian oraz poprawek.

Kwestie nad którymi pracujemy:
  • Balans rozgrywki
  • Opisy świata (stale opisujemy świat, chcemy jednak tworzyć go ze społecznością. Nawet po premierze prace będą kontynuowane)
  • Bestiariusz (stale aktualizowany, ale wciąż ubogi)
  • Grafiki (Tych po prostu brak)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądaj: 1 gości

Menu