Witaj! Logowanie Rejestracja


Fajerbol - suplementy
Chyba właśnie ideą suplementów jest istnienie niezależnie od podręcznika. Oczko No i uważam, że to tylko zaburzyłoby przejrzystość podstawowego Fajerbola.
"Noobirus popełnił po prostu fatalny błąd, godny osoby naprawdę pozbawionej wszelkiego życiowego doświadczenia - wziął Skavena na poważnie."
By Ptakuba
 
Odpowiedz
No tak, ale szukaj później suplementu który zajmuje 1 stronę.
Może być podręcznik podstawowy oraz wzbogacony.
 
Odpowiedz
Można sobie podpiąć wszystkie dodatki do jednego pliku lub wydruku.
[Obrazek: Tekro_userbar.jpg]

1. Zdecyduj, co chcesz osiągnąć, potem poszukaj reguł, które ci w tym pomogą.
2. Nie pozwól by reguły przesłoniły opowieść i używaj tych, które ci pasują.
3. Wszystko możesz przedstawić jako postać.
 
Odpowiedz
Pewnie z czasem zrobię jedno bądź kilka tego typu kompendiów, podstawki jednak nie widzę sensu ruszać.
in beaver we thrust
 
Odpowiedz
Kolejny suplement, czyli Bohaterowie Niezależni Uśmiech

https://drive.google.com/file/d/0B25jSZQ...sp=sharing
in beaver we thrust
 
Odpowiedz
1. Czemu mają służyć trzy ostatnie strony?

2. Jeżeli to jest dodatek dla MG to czemu piszesz jak do gracza, który ma nad sobą MG?
[Obrazek: Tekro_userbar.jpg]

1. Zdecyduj, co chcesz osiągnąć, potem poszukaj reguł, które ci w tym pomogą.
2. Nie pozwól by reguły przesłoniły opowieść i używaj tych, które ci pasują.
3. Wszystko możesz przedstawić jako postać.
 
Odpowiedz
Czy używając karczmy mogę ze strażnika zostać awanturnikiem, a potem korzystając z zasad rozwoju zmienić na dowolną profesję?

Czy będąc awanturnikiem mogę raz w tygodniu ściągnąć z wozu konia?

Czemu tylko cztery profesje z tego dodatku mogą zostać awanturnikami?
"Noobirus popełnił po prostu fatalny błąd, godny osoby naprawdę pozbawionej wszelkiego życiowego doświadczenia - wziął Skavena na poważnie."
By Ptakuba
 
Odpowiedz
To w końcu są bohaterowie niezależni, czy bohaterowie graczy?
[Obrazek: Tekro_userbar.jpg]

1. Zdecyduj, co chcesz osiągnąć, potem poszukaj reguł, które ci w tym pomogą.
2. Nie pozwól by reguły przesłoniły opowieść i używaj tych, które ci pasują.
3. Wszystko możesz przedstawić jako postać.
 
Odpowiedz
@Jagmin
Trzy ostatnie strony - zawierają niewielkie zmiany w stosunku do podstawki, ale w sumie to nic istotnego, więc można je pominąć.

Postacie są dedykowane graczom, więc nazwa faktycznie jest nietrafna :/

@Sidson
Tak.
Tak, ale użyłbym słowa "wyprzęgnąć"
Bo nie są nimi z natury Oczko
in beaver we thrust
 
Odpowiedz
To teraz w ogóle nie wiem co ten dodatek wnosi nowego do gry. Sądziłem, że to pomysł na tworzenie przez MG swoich BNów.
[Obrazek: Tekro_userbar.jpg]

1. Zdecyduj, co chcesz osiągnąć, potem poszukaj reguł, które ci w tym pomogą.
2. Nie pozwól by reguły przesłoniły opowieść i używaj tych, które ci pasują.
3. Wszystko możesz przedstawić jako postać.
 
Odpowiedz
@Jagmin
ee... wnosi nowe profesje? Całkiem fajne zresztą, na razie moje ulubione.
 
Odpowiedz
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać te postacie jako "enpeców". Podobnie jak każdą inną postać w grze.
in beaver we thrust
 
Odpowiedz
a ostatnie stony to co?
 
Odpowiedz