Witaj! Logowanie Rejestracja


Funkcjonowanie forum
Bo to zły hosting był. Uśmiech
[Obrazek: Tekro_userbar.jpg]

1. Zdecyduj, co chcesz osiągnąć, potem poszukaj reguł, które ci w tym pomogą.
2. Nie pozwól by reguły przesłoniły opowieść i używaj tych, które ci pasują.
3. Wszystko możesz przedstawić jako postać.
 
Odpowiedz
I jak tam? Na razie bez zmian z tego co widzę :-(
 
Odpowiedz
testy robię na kopii , na razie, głównie zmiana templatu, ale utknąłem na razie w pół drogi z powodu braku czasu.
 
Odpowiedz
Nie wiem, czy jesteście zainteresowani przedłużeniem domeny rpgmanufacture, ale kończy się jej ważność:



Nazwa domeny
rpgmanufacture.eu.org

Data wygaśnięcia
2017-02-11

Cena brutto/rok
110.70 zł
Ei incumbit probatio, qui dicit, non qui negat.
---
W zależności od ilości kości wytrzymałości.
 
Odpowiedz
Jak widać, niestety chyba nic z tego nie będzie :-(
 
Odpowiedz
Wystarczyło, że przestałem się interesować forum, a to całkiem się zapadło. Trochę szkoda tych tysięcy postów, ale widać nie miały one zbytniej wartości. Ja już się pogodziłem z brakiem miejsca na dyskusje o projektach.

Teraz poświęcam swoją uwagę tylko temu co żyje, i co ma szanse przetrwać - Kartmistrz i RPG FAQ, a w perspektywie może także inne serwisy.
[Obrazek: Tekro_userbar.jpg]

1. Zdecyduj, co chcesz osiągnąć, potem poszukaj reguł, które ci w tym pomogą.
2. Nie pozwól by reguły przesłoniły opowieść i używaj tych, które ci pasują.
3. Wszystko możesz przedstawić jako postać.
 
Odpowiedz
(17-01-2017, 09:26)Jagmin napisał(a): Wystarczyło, że przestałem się interesować forum, a to całkiem się zapadło.
Jak to miło, że Jagmin widzi siebie jako jedyny filar forum. To tak cenne, nieegocentryczne podejście Uśmiech
"Noobirus popełnił po prostu fatalny błąd, godny osoby naprawdę pozbawionej wszelkiego życiowego doświadczenia - wziął Skavena na poważnie."
By Ptakuba
 
Odpowiedz
Planowana jest archiwizacja gdzieś u adminów, czy lepiej zawczasu zrzucić sobie wszystko na własną rękę?
 
Odpowiedz
planowana jest archiwizacja.
Mam już przygotowaną domenę: rpgmanufacture.eu.org
Przepnę stronę w przyszłym tygodniu (do końca stycznia) , ustawię znaczniki na aktualnej domenie (aby przeglądarki odwiedzających się nauczyły) i w interfejsie google, więc nawet wyszukiwanie z zewnątrz powinno działać.

Domena darmowa, hosting też mam darmowy, więc nie mam problemu z utrzymywaniem przetrwalnika z oczekiwaniem na lepsze czasy.
 
Odpowiedz
Przepiołem domenę.

Poinformowałem google search console o tym.
Stary adres przez najbliższe 11 dni, lub nawet ciut dłużej będzie przekierowywał automatycznie przeglądarki.
 
Odpowiedz
Mam wrażenie, że działa to wszystko lepiej, ale może to przez kompletny brak ruchu. Fajnie, że jest szyfrowanie. Chciałbym bardzo by forum wróciło do życia. Ani G+ ani FB nie są nawet w połowie tak przydatne do tworzenia RPG jak to forum.
[Obrazek: Tekro_userbar.jpg]

1. Zdecyduj, co chcesz osiągnąć, potem poszukaj reguł, które ci w tym pomogą.
2. Nie pozwól by reguły przesłoniły opowieść i używaj tych, które ci pasują.
3. Wszystko możesz przedstawić jako postać.
 
Odpowiedz
Chwilę, czyli... Po prostu stoi sobie forum normalnie, tylko na innym adresie?

Najs.
 
Odpowiedz
Dzięki za przeniesienie. Nie wiem tylko, czy da się jeszcze to forum uratować... Trzeba byłoby generalny restart zrobić. Odświeżyć trochę tematy, dodać jakąś wtyczkę do FB... zmienić kolor na purpurę.
 
Odpowiedz
(05-02-2017, 10:36)Noobirus napisał(a): Dzięki za przeniesienie. Nie wiem tylko, czy da się jeszcze to forum uratować... Trzeba byłoby generalny restart zrobić. Odświeżyć trochę tematy, dodać jakąś wtyczkę do FB... zmienić kolor na purpurę.

właśnie zauważyłem że google wreszcie w wynikach wyszukiwania zaczyna pokazywać nowy adres.
Na ostatnią chwilę bo w weekend rpgmanufacture.pl , już przestanie nadawać.

co do przebudowy layoutu. to mam to w TO DO.
ale na razie sam jestem w okresie zmiany pracy i po prostu nie mam czasu na hobbystyczne zabawy webowe.

W każdym razie odświeżenie layoutu, może trochę pomoże ale chyba główny problem to znalezienie nowych zapaleńców.
 
Odpowiedz
jest problem z logowaniem
http://i.imgur.com/rhfgvDq.png
Ei incumbit probatio, qui dicit, non qui negat.
---
W zależności od ilości kości wytrzymałości.
 
Odpowiedz