Witaj! Logowanie Rejestracja


Pokemon Go
#21
Wrk, nie będę powtarzał wątków z wczesniejszej dyskusji, odpiszę krótko. Cyberpunk pokazuje, że technologia dziko prze do przodu, normalni ludzie jej ulegają, nie rozumieją. W naszym świecie tego nie ma. Nie ma kolejnej rewolucji, przełom nie goni przełomu. Cyberpunk był w tej sferze bardzo atrakcyjny, ale i naiwny - w prawdziwej rzeczywistości nikt nie wyłoży miliardów na wynalazki, z których nie będzie wymiernego pożytku.

AD człowieczeństwo - to jak badamy i rozumiemy tę kwestię to jedno. Mnie chodziło o kwestię istnienia sztucznych, świadomych istot. Digitalizowania świadomości, zatracaniu linii człowiek-maszyna, klasycznych SI.
 
Odpowiedz
#22
Szczerze mówiąc to w moim przypadku gra znudziła się po około 2 godzinach. Jakoś nie widziałem sensu zbierania nowych Pokemonów. Gra raczej jako ciekawostka niż faktycznie coś rewolucyjnego.
 
Odpowiedz
#23
Nie wiem czy wiecie ale są niektóre firmy zajmujące się kształceniem "trenerów poszukiwaczy" pokemonów Duży uśmiech to dopiero hit Duży uśmiech
 
Odpowiedz
#24
a to normalne jest

________________
długoterminowy wynajem samochodów
 
Odpowiedz
#25
Dla mnie też dwie czy trzy godziny z grą były w zupełności wystarczające. Potraktowałem to bardziej jako ciekawostkę. Wydaje się też, że popularność Pokemon Go mocno podupadła teraz, szczególnie po tym nieudanym weekendzie w lato Język
 
Odpowiedz
#26
Wiecie, że jest coś takiego jak aplikacja ciążowa? Jeśli nie to wejdźcie tu i poczytajcie sobie informacje na ten temat. Myśle, że nie jedna osoba będzie zainteresowana zdobyciem takiej wiedzy.
 
Odpowiedz
#27
Kotły mają możliwość ustawiania obniżeń nocnych kotła, CWU oraz obiegów mieszających. Na http://www.moderator.com.pl/produkty/dla...er-5-klasa możecie znaleźć właśnie kotły z taką ciekawą funkcją.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądaj: 1 gości

Menu